![](https://www.kythrea.com/wp-content/uploads/2019/10/72337284_2559195647650156_1875134570555244544_o-750x450.jpg)
Δίνεις αίμα, δίνεις ζωή! Αιμοδοσία του Δήμου Κυθρέας στο Οίκημα του Σωματείου ΠΑΟΚ στον Στρόβολο στις 17.10.19 το βράδυ. Η αιμοδοσία ήταν αφιερωμένη στον μακαριστό Αντρέα Χρίστου που μας έφυγε φέτος πρόωρα. Ο Αντρέας ήταν ένας φιλοπρόοδος Κυθρεώτης, πρώην Αντιπρόεδρος του Σωματείου Χύτροι και Ταμίας της Συντονιστικής Επιτροπής Ευρύτερης Περιοχής Κυθρέας. Παρούσα και η σύζυγός του Νώνη. Αιωνία του η μνήμη!